KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15418065
nr 1541 8065
W F Smith, Signerad, Stadsmotiv. Olja på duk, 50x40 cm, yttermått inklusive ram: 64x53 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 22 maj 2023
kl 19:39:43
100 kr
200 kr